Soovitusi mitte-HTML viidete käsitlemiseks


NB! Viited mitte-HTML failidele on tihtipeale viited märkimisväärse suurusega dokumentidele. Selliste viidete käsitlemiseks on Sul kaks võimalust:
1) Sa void klõpsida viitel nagu tavaliselt, milline tegevus üldjuhul avab dokumendi. Häda on selles, et suure dokumendi avamine voib võtta palju aega, ja kogu selle aja vältel võib olla tunne, et programm jooksis kinni. Seetõttu me LIHTSAT KLÕPSIMIST EI SOOVITA.
2) Sa võid laadida dokumendi oma arvutisse, ja seda alles kunagi hiljem vaadata. Eelis on selles, et dokumendi laadimine toimub taustategevusena, mis ei sega muid tegevusi. Hiljem, kui dokument on juba arvutis, toimub selle avamine palju kiiremini. Selleks, et lehitseja pakuks Sulle dokumendi salvestamise võimalust, TULEB TEHA MITTE KLÕPS, VAID KLÕPS PAREMPOOLSE NUPUGA, misjärel peaks avanema menüü kust tuleks valida Save As... või midagi sellesarnast. On võimalik, et mõni lehitseja nõuab salvestamise käivitamiseks mõnda muud tegevust. Seega, kui parempoolne klõps ei aita, uuri lehitseja juhendeid.